آغاز فروش خودرو CS۳۵ اولین خودرو شاسی بلند سایپا

شاسی بلند CS35 گروه خودرو سازی سایپا از آغاز فروش خودرو شاسی بلند CS۳۵ محصول مشترک سایپا و چانگان خبر داد.

مدیر بازاریابی و فروش گروه خودرو سازی سایپا با اشاره به اینکه در گذشته این خودرو به صورت وارداتی در اختیار هموطنان قرارگرفته و با استقبال چشمگیر مردم روبرو شده اضافه كرد: در راستای حمایت از مصرف کنندگان و تکمیل سبد محصولات خود هم اکنون این خودرو در گروه خودرو سازی سایپا تولید و به بازار عرضه می شود.

خودرو CS۳۵محصول مشترک شرکت سایپا و شریک تجاری خود چانگان می باشد که در کلاس خودروهای شاسی بلند بوده و از کیفیت مناسب و ظاهر زیبا برخوردار است.

شاسی بلند CS35 با بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا و آپشن های متنوعی اعم از گیریبکس اتوماتیک، سانروف،کروزکنترل و کیسه هوای جانبی و همچنین مصرف سوخت پائین، بالاترین رتبه فروش را در بین خودروهای چینی کسب نموده است که در حال حاضر فروش این خودرو تولید داخل با قیمت قطعی آغاز شده است. 

شرکت چانگان علی رغم حضور خودرو سازان مطرح دنیا با تولید بیش از دو میلیون و پانصد هزار دستگاه خودرو در سال 2014 بالاترین میزان تولید و فروش را در کشور چین دارا بوده است.

 

در حال حاضر شرایط ثبت نام این خودرو جاری است و متقاضيان می توانند از دو روش سایت اینترنتی گروه خودرو سازی سایپا جهت اطلاعات بیشتر و یا   اقدام به ثبت نام خودرو نمایند.