کراس اوورH30 محصول جدید ایران خودرو

کراس اوورH30  محصول جدید ایران خودروکراس اوورH30  ارزان ترین و مناسب ترین خودرو دنده اتوماتیک در محدوده قیمتی کم تر از 50 میلیون در بازار بوده و بنابر اعلام مسولان فروش ایران خودرو عرضه آن محدود مي باشد.

مبلغ در نظر گرفته شده براي پیش پرداخت اين خودرو  20 و 23 میلیون تومان مي باشد تا مشتریان با سطح درآمدی مختلف، توان ثبت نام را داشته باشند. سود مشارکت طرح 21 درصد و موعد تحویل خودروها نیز مرداد تا آبان ماه اعلام شده است. این خودرو بر مبنای پلتفرم پژو 306 ساخته شده است و از موتور شناخته شده TU5 بھره مي برد. درمدل H30 CROSS به خوبی می توان طرح زیبا و خصوصیات اسپرتی را مشاھده کرد و باید گفت سواری با H30 CROSS تقریباً حس رانندگی با یک خودروی اسپرت را به راننده منتقل میکند .

فضای مناسب داخل خودرو،سانروف برقی، کنسول میانی صندلی ھای جلو و... از دیگر ویژگی های این خودرو است. قیمت نهایی محصول کراس اوورH30 با قیمت اولیه در حدود 44 میلیون تومان عرضه خواهد شد.

H30 در 7 رنگ آبی رویال ، خاکستری ، سفید ، قرمز ، مشکی ، نارنجی و نقره ای قابل سفارش است .

طبق اعلام معاون بازاريابي و فروش ايران خدمات پس از فروش این محصول توسط بزرگ ترین شبکه توزیع و خدمات پس از فروش شرکت های خودروساز در خاورمیانه پشتیبانی خواهد شد و مشتريان مي توانند با خيالي آسوده براي استفاده از خدمات مناسب نسبت به ثبت نام اين خودرو اقدام كنند.