فروش استثنایی اوتلندر ۲۰۱۶ در جشنواره خرید متفاوت آرین موتور

میتسوبیشی اوتلندر ۲۰۱۶ خودرو میتسوبیشی اوتلندر شاسی بلند سایز متوسط وهمچنين گرانترین محصول فعلی میتسوبیشی در ایران یک فیس لیفت اساسی را در مدل ۲۰۱۶ خود تجربه کرده است .

ضاهر جلوی خودرو در مقايسه با  مدل 2014 و 2015 کاملا متحول شده و ظاهری تیز ، خشن و تهاجمی به خود گرفته است . نمای جلویی خودرو شباهت زیادی به محصولات روز رنجرور پیدا کرده است . در نمای جانبی رینگ های 18 اینچی جدید برس خورده  به همراه افزایش چند میلی متری ارتفاع باعث شده است تا خودرو ظاهری پویاتر و داینامیک پیدا  کند.
همچنین نمای عقب خودرو نیز تغييرات زيادي داشته است ، چراغ های بزرگ عقب با تکنولوژی LED  سه بعدی جذابیت زیادی به خودرو بخصوص در شب داده است . همچنين سپر جلو وعقب نیز طراحي كاملا جديدي دارد . مجموعه این تغییرات باعث شده تا اوتلندر 2016 ظاهری خشن ، برنده و دینامیک پیدا کند . همچنین استفاده از نسل سوم گیربکس های CVT باعث شده است تا اوتلندر 2016 شتاب بیشتر ، مصرف سوخت کمتر و حرکت روانتر را تجربه کند .
شركت آرین موتور، نماینده رسمی میتسوبیشی موتورز ژاپن ،این خودرو را با قیمت 206 میلیون تومان به متقاضيان عرضه می کند . همچنین امکان خرید اقساطی نيز فراهم شده است . در روش خرید اقساطی مبلغ 108 میلیون تومان طی دو فقره چک 54 میلیون تومانی پیش پرداخت می شود و مابقی مبلغ خودرو طی اقساط 12 ماهه بدون بهره باید پرداخت شود . همچنین در صورت خرید نقدی مشتریان می توانند از تخفیف خرید نقدی این خودرو بهره مند شوند . موعد تحویل در هر دو روش خرید نقدی یا اقساط 60 روز کاری است و به خریداران سود مشارکت تعلق می گیرد .
متقاضيان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به  وب سایت شركت آرین موتور  مراجعه نمایند.