آغاز طرح فروش ویژه محصولات سایپا در سال جدید 1394

بنابر اعلام مدیر بازاریابی و فروش گروه خودرو سازی سایپا پیش فروش محصولات شرکت سایپا در سال 94 آغاز شد.
به مناسبت نامگذاری سال 94 به نام سال دولت و ملت ، همدلی و همزبانی گروه خودرو سازي سايپا طرح پیش فروش محصولات سايپا را برای همه هموطنان طراحی و اجرا كرده است. مدیر بازاریابی و فروش گروه خودرو سازی سایپا بیان كرد این طرح فقط یک بار در سال اجرا مي شود و از ساعت 14 روز دوشنبه 24 فروردین این پیش فروش آغاز و تا پایان روز شنبه 5 اردیبهشت ادامه خواهد داشت و به هیچ وجه تمدید نمي شود.
در این طرح مشتریان می توانند در گروه ایکس 100 شامل محصول پراید با پیش پرداخت حداقل هشت میلیون تومان، در گروه ایکس 200 شامل محصولات تیبا با حداقل ده میلیون تومان ، گروه سراتو با حداقل مبلغ 45 میلیون تومان ، در گروه برلیانس مبلغ 20 میلیون تومان برای H230 دستی و حداقل مبلغ 25 میلیون تومان برای H230 اتوماتیک ثبت نام کنند.
همچنين در این طرح محصولات گروه خانواده x100 ، x200، برلیانس و سراتو عرضه می‌شوند و مشتریان هنگام تحویل می‌توانند به دلخواه خودروی دیگری را به جای خودروی ثبت‌نام شده دریافت کنند، به گونه‌ای که آن زمان خودروهای آریو، ساینا و پرسیس نیز در صورت تمایل مشتری تحویل آنها داده خواهد شد.
به این ترتیب مشتریان می توانند به هنگام ثبت نام به هر مبلغی که مایل باشند بیشتر پرداخت کنند تا از سود مشارکت سالیانه 27 درصد و روز شمار این طرح بهره ببرند، و همچنین سود انصراف این طرح نیز 24 درصد در نظر گرفته شده است.
همچنين مدیر بازاریابی و فروش شرکت سایپا گفت: زمان تحویل به مشتریان نیز به دلخواه مشتری و از خرداد تا آبان امسال تعیین شده است، و مشتری در موقع تحویل می توانند نوع محصول خود را نیز تغییر داده و بعنوان مثال اگر برای پراید ثبت نام کرده می تواند تیبا و یا سراتو با پرداخت مبلغ تفاوت، دریافت کند.

متقاضيان جهت كسب اطلاعات بيشتر مي توانند به وب سايت گروه خودروسازي سايپا مراجعه نمايند.

 

جدول آخرین قیمتهای محصولات سایپا فروردین ماه 1394

جدول آخرین قیمتهای محصولات سایپا فروردین ماه 1394

 

جدول قیمت محصولات پارس خودرو

جدول قیمت محصولات پارس خودرو

 

جدول قیمت محصولات زامیاد

جدول قیمت محصولات زامیاد